نوشته های فنی و شخصی

یک فریلنسر ، یک طراح  …  🙂

مهرداد کشمیری

Themo, We Up Your Profit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

درباره من

diver

من مهرداد کشمیری یک علاقه مند به طراحی هستم. چند سالی هست که طراحی انجام میدم، بیشتر اوقات سرم گرم طراحی و قشنگ کاری سایت ها هستش ولی بعضی مواقع کارهای دیگه ای هم مثل تدریس انجام میدم که زیاد دور از محیطم نیست و کاریه که دوستش دارم . بیشتر با PHP کار میکنم ولی مجبور شدم چندبار هم از زبان های دیگه استفاده کردم … در کنار این قضایا ، طراحی گرافیکی و اندکی انیمیشن برای درک بهتر و ربط این ها به همدیگه باعث شده به طراحی گرافیکی هم رو بیارم . . .

بعضی وقتها چیزهایی به ذهنم میرسه یا کارهایی انجام میدم که دوست دارم با بقیه به اشتراک بذارم، یکی از دلایلی که این سایت رو راه انداختم هم همین بود و حس کردم که میتونم یه مقداری از چیزهایی که توی این سال ها یاد گرفتم، برای علاقه مندانی مث من به اشترک بذارم . . .

طراحی گرافیکی

diver

بعد از اینکه برای طراحی سایت دنبال گرافیست ها بودم و گاهی رسیدن به نقطه مشترک بینمون سخت میشد، نرم افزار فتوشاپ کمکم کرد که با محیط کاری دوستای دیگه ام آشنا بشم و بفهمم چه دنیایی پشت این طراحی پنهون شده . خداروشکر تونستم تا جایی که مشتری ها راضی بشن این قسمت هم پوشش بدم . . .

طراحی وب سایت

diver

این قسمت بطور کاملا اتفاقی بهش رسیدم . همیشه از دوران دبیرستان برای خودم برنامه هایی مثل نوت پد ، بازی عدد، بازی سرکارگذاشتن سوال و جوابی و … تا اینکه یه روزی یه دوستی دفتر طراحی زد و ازم دعوت به کار کرد و اولین سایت رو با آژانس املاک استارت زدم …

طراحی انیمیشن

diver

همه چیز برای اولین بار سخته، اولین بار هم برای وب سایت خبری خوندنی ها بود که علاقه مند شدم به فریم ورک های انیمیشن و کار با افترافکت و پریمیر. خب چیزهایی که میخاستم اون موقع رو رسیدم بهشون و چیزهایی هم ک یاد گرفتم براتون میذارم که استفاده کنید.

پروژه های من

diver

قسمتی از نمونه کارها و پروژه هایی که انجام دادم رو براتون آوردم . خوشحال میشم نظرتون رو در موردشون بگید بهم .

آخرین سایت های طراحی شده

diver

تماس با من

diver

اگر چیزی مدنظرتونه که میتونم بهتون کمک کنم، اگه نظر خاصی درباره کارهای من داشتید و اگرهای دیگر …  از این قسمت میتونید با من در میون بذارید. خوشحال میشم نظرات بقیه رو هم درباره سایت و یا هر مطلب دیگه ای ببینم. سعی می‌کنم هیچ وقت، هیچ پیامی رو بی‌جواب نذارم.

No contact forms found